انیمیشن و توسعه دهنده | کاروتون+

سیدابوالفضل موسوی
سیدابوالفضل موسوی

برنامه نویس بک اند اما فعال در فرانت اند! کارشو از html شروع کرده و در حوزه انیمیشن فعال و انیماتور نیز هست راه اندازی استودیو کاروتون+ در سال 97 و راه اندازی 5 وبسایت تاکنون و عاشق مایکروسافت ویندوز

sirius
sirius

شخصی است برنامه نویس و حرفه ای در لینوکس و ویندوز این شخص ناشناس یکی از طراحان سایت است!!!

استودیو کاروتون + یا همان استودیو کاروتون از شهریور 1397 با هدف انتشار انیمیشن،به دست سیدابوالفضل موسوی کار خود را آغاز کرد.

ابتدا چندان هویتی نداشت و کسی کاروتون رو حمایت یا بازدید نمیکرد و کاروتون خود را تبدیل به استودیو انیمیشن سازی کاروتون کرد و به سمت انیمیشن سازی رفت و با مجموعه های ماجراهای 25 ثانیه و ماجراهای گوجه و هویج در سال های 98 و 99 راهی پر قدرت را آغاز کرد و با جذب مخاطبین فعالیت های جذابی داشت !

علت اسم گذاری عجیب کاروتون هم ماجرایی دارد که باید جداگانه در یک نوشته توضیح داده بشه که البته بر میگرده به هدف کاری که باعث آغاز شده بود، هدف ما انیمیشن بود و نام دیگر انیمیشن در زبان روزمره کارتون است و گفتیم با عجیب و غریب تر کردن نام کارتون بتوانیم یک اسمی برای خودمان انتخاب کنیم برای همین اسم را انتخاب کردیم!!!

بله کاروتون

چه اسم عجیب و سختی!!!

البته این پایان ماجرا نیست !!!

این نام حتی در انگلیسی هم غلط املائی داشت

karootoon به انگلیسی ولی درحالی که نام درست آن carootoon است!!!

شاید بخاطر جذابیت بوده که این اسم هنوز مونده!!!

فعالیت های ما تا سال 1400 ادامه داشت و آخرین انیمیشن که لامپ نام داشت در سال 1400 تولید ولی منتشر نشد زیرا که محتوا با کیفیت ولی پر حجم بود و زمان آن 20 دقیقه بود و کاربران بسیار کمی را جذب میکرد!!!

بنابراین استودیو کاروتون به سمت ترکیب برنامه نویسی و توسعه نرم افزار با انیمیشن میرود و تعاملی بودن این قضیه هر روز بیشتر و بیشتر میشود و لازم است تا افراد دیگری نیز در این استودیو خانگی نیز فعال باشند که البته با شرکت در فضای مجازی و کمک های بسیار زیاد از نهاد های مختلف هم اکنون پابرجا هستیم !!!

که بسیار ممکن است استودیو کاروتون که اکنون تولد 5سالگی خود را میگیرد باید کم کم خود را آماده مرگ نیز کرده باشد زیرا که مدت هاست افت کرده و کاربران چندانی نداره البته امید داریم که بزودی روی نقطه اوج دوباره برگردیم!!!

 

استودیو انیمیشن سازی و توسعه نرم افزار کاروتون+

لوگو سال 1398
لوگو 1401
لوگو فعلی کاروتون+
تولید محتوا
کیفیت 80%
محبوبیت
جذب کاربر 60%
توانایی
قدرت کار 95%
امتیازی که داریم!
4.5/5
صقحه اصلی
حساب کاربری
سبد خرید
جست و جو